Naše služby

Komplexní malířské služby pro všechny vaše potřeby

Malování interiérů

Malířské služby v interiéru mohou zcela proměnit vzhled místnosti a také vytvořit neutrální dojem a zároveň poskytnout příjemné pozadí pro ostatní dekorativní předměty. Konkrétní osvětlení a nábytek určují výběr interiérových barev, které by měly vyvolávat emoce, které chcete, aby vaše místnosti vyjadřovaly. Pokud máte potíže s výběrem správné palety, která by vyhovovala vašim potřebám, obraťte se na naši společnost Malířství Kašpar.


Máme více než 30 let zkušeností s poskytováním malířských služeb pro domácnosti a pomůžeme vám najít tu správnou barvu, která dosáhne toho správného efektu.

Venkovní nátěry

Nový nátěr může celý dům zvenčí vylepšit a je důležité zvolit správnou barvu. Jedním z hlavních rozdílů mezi službami malování vnitřních a venkovních domů je, že při venkovním malování je třeba zvážit širší škálu vnějších povrchů.

 

 

Pokud máte potíže s výběrem správné palety, která by vyhovovala vašim potřebám, rádi s vámi probereme různé varianty, abyste dosáhli správného efektu.

Konzultace Barev

Barva změní vše, ale změna barvy může být náročná, nemluvě o nákladech. Barevná konzultace s námi se zaměří na funkci místnosti, stylové cíle a osvětlení. Nabídneme vám okamžitá doporučení ohledně možností barev výmalby, výběru tapet a nábytku – a vytvoříme schéma, které bude ladit s vámi a vaším stylem.

Drobné opravy

Domy jsou určeny k tomu, aby se v nich žilo – proto není neobvyklé, že se v nich objeví praskliny, plísně či jiné nedokonalosti, které je potřeba odstranit. Než vezmeme do ruky štětec, zakryjeme všechny plochy igelitovou fólii, na podlahy použijeme látkové krycí deky a poté opravíme a obrousíme vše potřebné. Případně odstraníme staré malby, abychom vytvořili dokonalý povrch.

Jste připraveni proměnit svůj prostor?

Náš profesionální tým je zde, aby dodal vašemu domovu nový vzhled díky vynikajícím malířským a natěračským službám. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte bezplatnou kalkulaci.